Завдяки десяткам свинокомплексів України не спостерігається суттєвого падіння промислового поголів’я

25 февраля, 2018

Завдяки крупним свинокомплексам — 50-80 ферм — в Україні не спостерігається суттєвого падіння промислового свинопоголів’я. До цього «ядра» входять і господарства Асоціації «Свинарі України».

Про це повідомляє прес-служба АСУ.

«Цьогоріч у нас змінився традиційний баланс між кількістю свиней у присадибному й промисловому секторах свинарства. У 2018-му на останній припадає 54% загального поголів’я. Власне, втримувати позиції вдається завдяки крупним господарствам — ключовому сегменту зростання галузі. Це традиційно не лише найбільші виробники, але й найактивніші гравці ринку, які долучаються і до законодавчих ініціатив, і масштабних подій галузі, як от Міжнародний конгрес „Прибуткове свинарство“. Приємно відзначати, що до цього переліку входять й учасники Асоціації „Свинарі України“», — прокоментував Артур Лоза, президент Асоціації «Свинарі України» під час річних зборів об’єднання.

Крім того, пан Лоза зауважив, що наразі до топ-15 виробників свинини входять оператори, чиє свинопоголів’я перевищує 35 тис. голів. Вони виробляють понад 42% промислової свинини.

Новости по теме

| | |