Бджолярі Миколаївщини підписали меморандум про співпрацю з представниками аграрного сектору

23 февраля, 2018

Заради сприяння розвитку бджільництва в Миколаєві була проведена зустріч на тему «Спільні проблеми бджолярів, аграріїв та шляхи їх вирішення», результатом якої стало підписання меморандуму про співпрацю між місцевими громадськими організаціями бджолярів, а також представниками ряду управлінь державних установ. У п’ятницю, 23 лютого, був зроблений перший крок назустріч розвитку цієї галузі на Миколаївщині, та в Україні загалом.

Головною ідеєю круглого столу з приводу питання про співпрацю між фермерами, бджолярами, і владою.

– Нам потрібно знайти ефективні способи взаємодії, щоб кожен знайшов в цьому свої плюси, згладити негативні сторони цього питання, – виступив голова правління товариства бджолярів Андрій Галдін.

В рамках зустрічі було проведено активне обговорення між місцевими фермерами і бджолярами Миколаївської області. По черзі вони розповідали про проблеми, з якими стикаються не перший рік, та разом поміркували про можливий хід їх вирішення.

Також були присутні представники місцевого Укрдержфонду підтримки фермерських господарств, управління Дерпродспоживслужби, департаменту АПР Миколаївщини, обласного управління лісового та мисливського господарства, громадської організації «Grandexpert», а також районних громадських організацій пасічників. Вони, в свою чергу, відмітили відсутність належної державної підтримки галузі бджільництва в останні кілька років, і запропонували свої шляхи вирішення існуючих проблем.

За словами Галдіна, завдяки підписанню зазначеного документу, кожен із його підписників буде мати можливість співпрацювати з міським товариством бджолярів в своєму напрямку.

– По кожному з підписантів ми будемо вести окремі проекти. По областях ми будемо їздити з метою згуртувати пасічників Миколаївського району в одну обласну організацію. Їх на сьогоднішній день існує вже чотири обласних, але одна з них недіюча. Тобто, вони існують формально — вони не проводять жодних заходів, які не розробляють жодних пропозицій до департаменту АПР. Тому наша мета — створити діючу обласну організацію, – зазначає голова товариства.

Новости по теме

| | | | |