Чому діабетикам потрібно вживати різнобарвну картоплю?

22 февраля, 2018

Картопля одна з найважливіших сільськогосподарських культур. Якщо порівнювати зі світовим виробництвом продукції рослинництва, то картопля займає одне з перших місць поряд з пшеницею та кукурудзою. За даними Продовольчої та сільськогосподарської організації FAO ООН, всього п’ять країн виробляють понад 20 млн т картоплі на рік, і серед них – Україна, де картопля щорічно вирощується на площі 1,3-1,4 млн га. Бульби картоплі містять близько 22% крохмалю, білків — 11,4-3%, клітковини — близько 1%, жиру — 0,3% і близько 1% зольних речовин, вітаміни С , В, В1, В2, В6, Р і К і каротиноїди. Тому картопля є важливим продуктом харчування людини.

У наш час селекція не стоїть на місці і вчені виводять нові сорти картоплі, які містять в собі достатню кількість антиоксидантів, що захищають організм людини від багатьох хвороб. Картопля з синьою, фіолетовою і червоною м’якоттю – відкриття українських селекціонерів.Отримана вона у результаті багаторічної роботи за схрещуванням дикорослих перуанських сортів з сортами української селекції.Також цей напрямок сьогодні активно розвивається в Японії, Південній Америці, Китаї, США та країнах Європи.Уже створено цілий ряд сортів з кольоровою м’якоттю бульб — Kongo, Baue, Hindelblank, AllBlue, RedPearl, PurplePeruvian, Alaska, Український червоний, Солоха, Хортиця. Дослідженнями багатьох лабораторій доказано, щощоденне вживання в їжу картоплі з різнобарвною м’якоттю різко знижує розвиток деяких онкологічних захворювань, атеросклерозу, зміцнює стінки кровоносних судин, пригнічує накопичення холестерину в організмі, а також покращує зір людини. Картопля з різнобарвною м’якоттю має ряд переваг до яких відноситьсявластивість менше накопичувати шкідливі нітрати. За вмістом протеїну та крохмалю така картопля не поступається звичайній, багата антиоксидантами (це ті речовини, які забарвлюють м’якоть чорниці, вишні, шкірку баклажана і уповільнюють старіння організму), має безліч вітамінів і ряд каротиноїдів, а також віднесена до дієтичного продукту. Але головне це те, що на відміну від звичайної картоплі, кольорова не заборонена для діабетиків — її можна їсти в запеченому вигляді, і це зовсім не впливає на показники цукру.

Урізнобарвних сортів картоплі існують деякі особливості — більша вимогливість до умов вирощування. У бульб для посадки повинні бути добре розвинені вічка з довжиною паростків до 10 мм. Паростки мають бути щільними та з характерним забарвленням. Обов’язковим є протруювання посадкового матеріалу картоплі від хвороб та шкідників. Температура грунту для посадки має прогрітися до 7-9°С, глибина посадки 7-10 см. Краще віддавати перевагу сортам раннього та середнього термінів дозрівання. Вони дають кращий урожай ніж пізні сорти. Різнобарвні сорти картоплі є вологолюбні, тому у посушливі періоди необхідно здійснювати додатковий полив.

Найбільшою популярністю користуються такі сорти картоплі:

Віталот – плоди у неї витягнуті, фіолетового кольору. Без втрат зберігається всю зиму, бо пізніше дозріває. При кулінарній обробці зберігає колір.

Сорт Віталот

РедУондер (RedWonder) – дуже урожайний сорт з червоними бульбами і м’якоттю. Характерна особливість – вдавлені вічка, що створює труднощі при чищенні.

Сорт РедУондер

Блакитний Дунай (BlueDanube) завоював популярність завдяки високим смаковим якостям. Стійкий до грибних хвороб.

Бузок – забарвлення м’якоті рожево-бузкове, з мармуровим малюнком. Бульби дрібні, темного кольору, з білим обідком або серединкою. Готові страви відрізняються легким мигдальним смаком.

Лідер (Нагорода) – новітній сорт української селекції, раннього строку достигання. Надзвичайно стійкий до фітофтори та бактеріальних хвороб. В кущі від 12 до 15  великих бульб, здатний забезпечити врожай 700 ц/га.Українські сорти щодо врожайності на території України перевершують сорти німецької та голландської селекції.

Завдяки ідеальним кліматичним умовам ця культура є дуже перспективною для вирощування на півдні України. Цьому сприяє рання весна та пізня осінь, біля 170 днів на рік температура тримається вище за нуль. У Миколаївський, Херсонський і Одеський областях можна отримати не один, а цілих два врожаї на рік. Метод отримання двох врожаїв зміщує утворення бульб картоплі на початок осені. Тому у період вегетації активність комах, які є переносниками інфекцій, знижується. У результаті бульби, що отримують, здорові та добре зберігаються взимку.

Якщо різноманіття сортів дозволяє збільшити користь картоплі для споживача, тоцей фактор варто використати. В Україні кольорова картопля коштує від 10 грн за кілограм.

Текст: Євгенія Ткачова

Новости по теме

| | |