Миколаївська компанія “НІБУЛОН” забезпечена 85% посівного матеріалу

22 февраля, 2018

Виробничим відділом компанії «НІБУЛОН» завершується укладання угод на постачання посівного матеріалу кукурудзи та соняшнику. На сьогодні забезпеченість підприємства насінням зернових до весняної сівби під урожай 2018 року становить близько 85% від потреби. Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

Наразі, у відомих виробників широкого спектру високоякісного насіння закуплено кукурудзи та соняшнику на понад 32 тис. га землі. До кінця лютого компанія планує повністю  закрити  потребу на 2018 посівний рік в насінні кукурудзи,  соняшнику та сорго, як від іноземних, так і від вітчизняних виробників.

Отримані партії насіння надходитимуть на філії у Миколаївській та Вінницькій областях, звідки потім розприділятимуться на інші виробничі підрозділи ТОВ СП «НІБУЛОН».

Справка: ТОВ СП «НІБУЛОН» є одним із найбільших вітчизняних виробників і експортерів сільськогосподарської продукції (пшениця, ячмінь, ріпак, кукурудза, сорго, соя, соняшник та ін.). Для забезпечення високої якості зерна, урожайності та збереження родючості ґрунтів «НІБУЛОН» застосовує сучасні комплексні мінеральні добрива, використовує найкраще насіння та засоби захисту рослин вітчизняних і зарубіжних виробників. Окрім того,  постійно випробовуються інноваційні продукти й технології, завдяки яким рівень виробництва залишається стабільно високим.

Новости по теме

| | | |