Деякі українські виробники картоплі зменшують площі і консервують свій бізнес

22 февраля, 2018

В Україні на сьогоднішній день деякі виробники зменшують площі або навіть консервують бізнес. Наприклад, минулого року щонайменше 5 господарств, які вирощували більше ніж 100 га картоплі законсервували виробництво, бо не змогли вигідно продати свій урожай. Про це розповів представник компанії «Агріко Україна» Віктор Різник в ході IX Голландсько-українського форуму з професійного картоплярства.

Але все ж ті виробники, які продають продукцію для картоплепереробних підприємств: чіпсового виробництва, крохмального, мають рентабельне виробництво на рівні 30-40%. Адже вимоги таких підприємств до якості набагато вищі.

«Найвигіднішим для виробників картоплі є експорт ранньої продукції. Проте з 15 липня поставки за кордон були тимчасово припинені через невідповідність фітосанітарних вимог української картоплі. Зараз йдеться про те, щоб організувати фітосанітарні ділянки, на яких буде вестися детальний моніторинг карантинних шкідників, і звідти, при їх відсутності, можна буде експортувати продукцію як у пострадянські країни, так і можливо у Європу. Зараз все робиться для того, щоб механізм експорту можна було запустити навесні», – повідомив Різник.

Зараз ціна на товарну картоплю доволі низька, виробники скаржаться на відсутність контрактів з торговельними мережами, переробними підприємствами, які могли б гарантувати певний рівень цін.

За словами експерта, загалом, на сьогодні картоплю вирощують у всіх регіонах України і у всіх кліматичних зонах. Біля 2% картоплі за площами і до 6-10% за об’ємом виробляється господарствами, які займаються професійним вирощуванням. Він відмічає, що у 2014 році біля 40% ринків збуту було втрачено.

Новости по теме

| | |