Майже 24 тисяч га сільськогосподарської землі Одещини виставлять на аукціон

21 февраля, 2018

В Одеській області провели інвентаризацію земель сільськогосподарського призначення державної форми власності за результатами якої майже 24 тисячі гектарів вставлять на торги з продажу прав оренди. Про це повідомив голова Одеської ОДА під час апаратної наради.

За планом Держгеокадастру на 2018 рік  щодо продажу прав оренди у регіоні визначено на 9,5 тисяч гектарів. При тому, у районах області завдяки обліку виявили 23 тисяч 822 гектарів земельних ділянок, які можна виставити на аукціон.

«Сподіваюся, права оренди на всі ці ділянки будуть передані вже у цьому році. Адже це ресурс, за рахунок якого ми можемо додатково залучити великі кошти до місцевих бюджетів. Це ФАПи, амбулаторії, школи, забезпечення виконання різних програм у районах Одеської області», — наголосив Максим Степанов.

Загалом ділянок, що використовуються без правовстановлюючих документів або не використовуються взагалі, виявлено більше 63 тисяч гектарів, частину яких складають пасовища, сінокоси, землі, що непридатні для подальшого сільськогосподарського використання, або землі, передбачені для передачі воїнам АТО та іншим категоріям громадян.

Нагадаємо, за результатами минулого року була проведена повна інвентаризація земель сільськогосподарського призначення (СП) по одеському регіону. А також Одеська область стала лідером в Україні по передачі в оренду землі СП державної форми власності, що склала 5,5 тисяч гектарів.

Новости по теме

| | | | |