Ціни, кредити, податки: в Херсоні аграрії обговорили сучасні тенденції агробізнесу

21 февраля, 2018

З 20 лютого розпочала роботу щорічна міжрегіональна сільськогосподарська виставка «Південний Агропромисловий ярмарок «Фермер 2018», яка триватиме до 22 лютого. Захід традиційно проходить у місті Херсон і за ці роки став сприятливою середою для інформаційного обміну та пошуку партнерів, а також просування конкурентоспроможної продукції на ринки інших регіонів та країн.

Загалом у перший день науково-практичної конференції взяли участь понад 200 осіб, серед яких представники органів місцевої виконавчої влади та Торгово-промислової палати України, іноземна делегація, представники бізнесових структур, керівники сільгосппідприємств, голови фермерських господарств, представники переробних підприємств, сільгоспвиробники, фермери, підприємства-постачальники та потенційні покупці.

На виставці було представлено різноманітну продукцію: насіннєвий матеріал, спеціалізовану техніку для виробництва плодоовочевої та баштанної продукції, засоби захисту рослин, пакувальна тара, саджанці тощо.

Триденний марафон розпочався з конференції на тему: «Сучасні тенденції агробізнесу», у якій прийняли участь експерти, консультанти з агропромислового комплексу. Першими спікерами конференції виступили директор Департаменту АПР Олександр Паливода та головний бухгалтер ХОДА Ольга Новікова. Вони надали загальну інформацію про засади цьогорічної державної підтримки аграрного комплексу по різним галузям господарства Херсонщини.

Олександр Покришка, генеральний директор Укрдержфонду підтримки фермерських господарств, проконсультував слухачів та дав відповіді на усі важливі питання з приводу державних програм по наданню фінансової допомоги фермерам.

Покришка детально розповів про надання кредитів фермерам Укрдержфондом

Окрім цього, перед присутніми виступив генеральний директор ТОВ НВП «5 ELEMENT» Володимир Білий, який є експертом з органічного землеробства. Володимир доніс до відома слухачів необхідність впровадження нових технологій задля збільшення урожаю, та поділився  досягненнями підприємства на вітчизняному та зарубіжному поприщах.

Білий розповів про найближчі перспективи компанії

В свою чергу, Тетяна Гетьман, менеджер ринку Шувар, розкрила тенденції плодоовочевої продукції у контексті розвитку малого бізнесу, проаналізувала експорт українського ринку овочей та дала рекомендації щодо напрямку у розвитку овочевої та ягідної культур.

Також серед спікерів конференції був присутній Олексій Юсов, заступник начальника управління оподаткування доходів фізичних осіб ДФС у Херсонській області, та Федір Рибалко, директор української плодоовочевої організації.

Протягом триденної виставки, 20-22 лютого, всі учасники зможуть провести корисні переговори та заключити контракти на поставку своєї продукції.

Захід був організований завдяки зусиллям Департаменту агропромислового розвитку ХОДА, Херсонського виставкового центру «Експо-Центр» за підтримки ГО «Земля Таврії» та координаторів проекту UHBDP.

Новости по теме

| | |