«Нібулон» отримав 50 мільйонів доларів від ЄБРР

19 февраля, 2018

Європейський банк реконструкції та розвитку і ТОВ СП «НІБУЛОН» у четвер, 15 лютого, підписали угоду про надання фінансування на суму 50 млн доларів для продовження реалізації національного проекту з відродження вантажного судноплавства Дніпром і Південним Бугом, а також розвитку аграрної логістики. Про це повідомляється на офіційному сайті компанії.

Угода є частиною великого проекту співпраці компанії і банку в рамках фінансування на 200 млн доларів США. Проект спрямований на розвиток аграрної інфраструктури та внутрішніх водних шляхів України.

Шевкі Аджунер підкреслив, що ЄБРР імпонує підхід компанії «НІБУЛОН», який не передбачає монополізації ринку, а спрямований на розвиток річкової і аграрної інфраструктури для всіх його учасників. Також він підкреслив, що угода є продовженням багаторічної плідної співпраці із «НІБУЛОНом».

«Ми підписуємо це на день пізніше, ніж мали підписати. Мали підписати 14 лютого, у Валентинів день, щоб це символізувало ту любовну історію, яка відбувається між нами і цією компанією. Якщо серйозно, то я дуже пишаюся, я особисто і я як представник нашого банку і нашої організації, тим що зараз підписано вже п’ятий проект з цією компанією», – відзначив Аджунер.

За його словами, той розвиток, який Україна демонструє в частині обсягів вирощування зернових, показує, що є нагальна потреба в проектах такого роду для подальшого розвитку такої інфраструктури.

У свою чергу, генеральний директор «НІБУЛОНа» подякував за можливість довготривалої надійної співпраці із ЄБРР. Вадатурський також нагадав, що компанія на сьогодні має 2 млн тонн елеваторних потужностей.

«Хтось бачить у нас аграрну компанію. Інші нас оцінюють як велику судноплавну компанію, яка має в Україні найсучасніший флот, збудований з українського металу, який ходить під українським прапором, який обслуговується в українській компанії, українськими людьми», – додав він.

«Нас знають у світі вже як представника України, як українську компанію, яка постачає сільгосппродукцію в 64 країни світу. Тому я дуже вдячний, що в мене є така можливість: планувати роботу з розвитку нашої компанії на чергових 7 років співпраці з Європейським банком розвитку і реконструкції», – підкреслив гендиректор «НІБУЛОНа».

Новости по теме

| |