На Херсонщині за останні 5 років майже вдвічі зменшилась кількість виробників посадкового матеріалу

17 февраля, 2018

В Херсонській області зменшується кількість офіційних виробників насіннєвого і посадкового матеріалу. Про таку тенденцію розповів директор Департаменту агропромислового розвитку Oлександр Паливода.

Кількість внесених в реєстр підприємств, які виробляють сортове насіння та саджанці на Херсонщині, за останні п’ять років зменшилось майже вдвічі – з 44 до 25 (з них 3 – виробники сертифікованих саджанців, решта – виробники насіннєвого матеріалу). За його словами, подібна тенденція спостерігається по всій Україні.

«Ми втрачаємо посадковий матеріал вітчизняної селекції, на його місце приходить насіння іноземного виробництва. Наше аграрне виробництво ризикує стати залежним від іноземних виробників посадкового матеріалу. Я спілкувався з багатьма виробниками насіння в області, вони готові відмовитись від цього витратного напрямку», – зазначає Паливода.

Станом на сьогоднішній день, наХерсонщину імпортується понад 70% гібридів кукурудзи, 50% гібридів соняшнику, більша частина сортів та гібридів овочевих культур завозиться з Голландії та інших країн західної Європи. Поки що виробництво зерна пшениці та ячменю базується на використанні до 85% насіння вітчизняних сортів, але й ці цифри можуть значно зменшитись найближчого часу.

Дана ситуація склалася внаслідок кількох негативних факторів. По-перше, виробництво сортового насіння було і є досить витратною справою, яка повільно окупається, що при нинішній інфляції зменшує рівень рентабельності напряму.

В свою чергу, експерти кажуть, що іноді різниця між насіннєвим та товарним ячменем складає всього 10%. Другим фактором стала ліквідація інспекції сільського господарства – установи, що проводила безкоштовно апробацію насіння й посадкового матеріалу та видачу сертифікатів. Віднедавна ці послуги почав надавати ДП «Центр сертифікації», який працює на госпрозрахункових засадах.

Oтже, тепер виробникам сертифікованого насіння доведеться сплачувати за апробацію та сертифікацію кожного сорту кожної культури. Дана процедура має проводитись щорічно, і для деяких виробників це непідйомні витрати.

Новости по теме

| |