ДПЗКУ виділяє півтора мільярди гривень на весняну форвардну програму

16 февраля, 2018

Державна продовольчо-зернова корпорація України розпочала в понеділок, 12 лютого, весняну програму закупівлі озимих та ярих зернових врожаю 2018 року. В рамках весняного форварду планується проавансувати вітчизняних сільгоспвиробників на суму майже півтора мільярди гривень.

Ця програма розповсюджується на такі культури як пшениця, ячмінь, кукурудза та овес. Збір необхідних документів для укладання договорів поставки зерна майбутнього врожаю здійснюється через відповідні регіональні відділення, перелік яких надається за посиланням.

Весняна форвардна кампанія 2018 року буде проводитись в два етапи. Протягом першого етапу сільгоспвиробникам потрібно подати до регіональних відділень ДПЗКУ заявки на участь у програмі, сформувати необхідний пакет документів та укласти договори поставки в центральному офісі корпорації. Після підписання договору на поточний рахунок сільгоспвиробника перераховується попередня оплата в розмірі 3 тисячі гривень за 1 тонну. Вартість коштів не буде перевищувати 11% річних.

Другий етап форвардної програми передбачає поставку зерна сільгоспвиробниками в кількості та якості згідно умов договору на філії держкорпорації, а також остаточний розрахунок у вигляді другого траншу. Ознайомитися більш детально з основними умовами програми, переліком необхідних документів та формами договорів можна за посиланням.

Умови співробітництва, які пропонує ДПЗКУ фермерам є абсолютно прозорими, вигідними та зрозумілими. Розрахунки не містять жодних прихованих комісій, а всі платежі здійснюються своєчасно, без затримок. За підсумками минулих форвардів 2015, 2016 та 2017 років, в держкорпорації відсутня жодна заборгованість за форвардними контрактами, що свідчить про надійне та стабільне партнерство між Державною продовольчо-зерновою корпорацією та українськими сільгоспвиробниками.

Новости по теме