На Херсонщині була призупинена спроба розкрадання труб меліоративної системи

14 февраля, 2018

В селі Антонівка Херсонської області у вівторок, 13 лютого, робітниками поліції і працівниками департаменту АПР була призупинена спроба розкрадання рештків меліоративної системи області. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив директор департаменту Олександр Паливода.

«Сьогодні в Департамент агропромислового розвитку Херсонської ОДА надійшло повідомлення, що в селищі Антонівка намагаються викопати труби зрошувальної системи. Виїхав на місце події, викликавши паралельно поліцію. На місці застали екскаватор, який зупинили громадяни на півшляху до ділянки з трубами, та осіб, які стверджували, що є власниками техніки і нібито отримали замовлення на заміну труб», – пише голова управління.

За його словами, є всі підстави вважати, що це була чергова спроба розкрадання рештків меліоративної системи області, адже минулого року саме на це місце вже виїжджала поліція, але виклик вони отримали не настільки вчасно, як сьогодні, і частина труб була викопана.

«Згодом на вимогу департаменту АПР і поліції учасники сьогоднішніх подій надали документи, за якими нібито мала відбуватися заміна труб зрошення (заву до селищної ради на проведення робіт «з реконструкції труб» та рішення з боку Антонівської ради про дозвіл на виконання цих робіт). Проте не було представлено інших важливих документів: проект на виконання робіт, узгодження на польові роботи власників землі, а головне – замовлення на проведення робіт від балансоутримувача», – зазначає Паливода.

Також він повідомив, наразі поліція зібрала показання свідків та документи і з’ясовує обставини справи. Ситуація на контролі у Департамента АПР.

Новости по теме

| | |