Запорізький машинобудівельний інститут готують до продажу на аукціоні

14 февраля, 2018

В Запорізькому відділенні ФДМУ прийняли рішення про приватизацію місцевого інституту сільськогосподарського машинобудування. Про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

Таким чином, єдиний майновий комплекс ДП «Запорізький інститут сільськогосподарського машинобудування» буде приватизований шляхом продажу на аукціоні.

Наразі здійснюються заходи з прийому єдиного майнового комплексу зі сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України в сферу управління регіонального відділення.

Основними видами діяльності інституту є виробництво гідравлічного та пневматичного устаткування, виробництво машин і устатковання для сільського та лісового господарства (основний), виробництво інших машин і устатковання спеціального призначення, виробництво кузовів для автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, виробництво інших транспортних засобів і обладнання, не віднесених до інших угруповань, механічне оброблення металевих виробів, виробництво інших готових металевих виробів, оптова торгівля сільськогосподарськими машинами й устаткованням, допоміжне обслуговування наземного транспорту, ремонт і технічне обслуговування інших транспортних засобів, ремонт і технічне обслуговування інших машин і устатковання.

Новости по теме

| |