Вартість приватизації Херсонської ТЕЦ знижено удвічі

14 февраля, 2018

Фонд державного майна України визначив початкову вартість і умови продажу Херсонської ТЕЦ. Про це на своїй сторінці у Facebook написав в.о. голови відомства Віталій Трубаров.

Згідно його повідомлення, у порівнянні з попередньою спробою приватизації підприємства, ціну буде знижено в два рази.

«Визначена початкова вартість і умови продажу Херсонської ТЕЦ. Відповідне рішення прийнято на Урядовому комітеті. Так, на продаж виставляється 99,8 відсотків пакету акцій «Херсонської теплоелектроцентралі». Вартість – 75,7 мільйонів гривень», – звітує Трубаров.

Варто зазначити, що навесні 2017 року ФДМУ виставляв на приватизацію Херсонську ТЕЦ за стартовою ціною 155 млн грн, проте тоді покупців не було знайдено. Відтоді через півроку про можливість участі у приватизації Херсонської ТЕЦ з подальшою її реконструкцією заявила міжнародна компанія GESS.

Наразі, за словами Віталія Трубарова, вродаж відбуватиметься за принципом аукціону з відкритістю пропонування ціни. Серед умов: розвиток підприємства в економічній, соціальній, інвестиційній, природоохоронній та у сфері корпоративних відносин. Зокрема, протягом 5 років новий власник має провести модернізацію котельного обладнання. Виконувати рекомендації екологічного аудиту, надавати споживачам послуги відповідно до договорів та зменшити витрати палива на відпуск теплової енергії.

Новости по теме

| | |