На Миколаївщині повернули землі лісового фонду вартістю понад півмільйона гривень в розпорядження держави

14 февраля, 2018

В понеділок, 12 лютого, згідно рішення господарського суду Миколаївської області було повернуто у розпорядження держави земельну ділянку державного лісового фонду площею 0,99 га, вартістю 547 тис грн. Про це йдеться в повідомлення прес-служби прокуратури області.

Таким чином, було задоволено позов Миколаївської місцевої прокуратури №1 та скасовано незаконне розпорядження Березанської райдержадміністрації про надання в оренду юридичній особі земельної ділянки державного лісового фонду площею 0,99 га, вартістю 547 тис грн для комерційного використання під розміщення готельного комплексу, а також визнано недійсним на майбутнє договір оренди землі.

Було установлено, що ця земельна ділянка розташована у межах прибережної захисної смуги Чорного моря за межами населеного пункту Рибаківської сільської ради, в межах якої будівництво об’єктів заборонено. При цьому, органом, уповноваженим на передачу зазначеної земельної ділянки у користування іншим особам для цілей, не пов’язаних із веденням лісового господарства є Миколаївська облдержадміністрація, котрою згода на її передачу не надавалась.

Реагуючи на порушення, прокуратура звернулась до суду з відповідним позовом, який був задоволений у повному обсязі. Тепер у державну власність буде повернута особливо цінна земельна ділянка держлісфонду.

Новости по теме

| | | |