Гройсман закликав сільгоспвиробників підтримати АПК, купуючи вітчизняну техніку

10 февраля, 2018

Програма держпідтримки, яка була прийнята на цьому тижні – це питання підтримки агропромислового комплексу, який формує майже п’яту частину ВВП України. На цьому зауважив прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання Верховної Ради у п’ятницю, 9 лютого.

Окрім цього, він закликав усіх сільгоспвиробників підтримати вітчизняного виробника та агропромисловий комплекс в цілому.

«Купуйте українську техніку і отримайте 25% назад вартості цієї техніки! Купуйте український посадковий матеріал і висаджуйте нові сади і отримайте 80% компенсації вартості цього матеріалу!», – наголосив Гройсман.

Також Гройсман акцентував свій заклик до фермерської справи та вирощуванню рогатого поголів’я.

«Отримуйте сьогодні 25-30% вартості основних фондів, коли ви будуєте ферми, молочнотоварні комплекси. Якщо ви фермер – отримайте кредити під 1% на 5 років у національній валюті і розвивайте своє фермерство. Якщо ви невеликий фермер – отримайте 40% повернення за те, що ви купуєте українську сільськогосподарську техніку», – закликав прем’єр-міністр.

Політик пояснив, що завдяки цьому законопроекту буде зростати агропромисловий комплекс – по всій країні почнуться будівництва нових ферм, нових комплексів, а також реконструкції ферм, які були зруйновані.

«Я звертаюсь сьогодні до всіх українців, які живуть в селі і вирощують худобу! На кожну голову до 12 місяців Уряд передбачив адресну підтримку у розмірі 2500 грн. Будь ласка, вирощуйте у своїх господарствах худобу, нарощуйте поголів’я, і це буде дуже важливо для України. Ми робимо все для того, щоб розвивати національну економіку!», – завершив звернення голова уряду.

Новости по теме

| | |