Українські бджоли скоро можуть полетіти до Канади

10 февраля, 2018

Питання експорту українських бджіл до Канади піднімається між двома країнами ще з 2015 року. Під час зустрічі Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа з представниками асоціацій бджолярів України та Канади знову обговорив таку можливість. Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби.

В обговоренні з української сторони безпосередньо приймало участь ГО «Всеукраїнське Братство Бджолярів України» на чолі з головою правління Тетяною Васильківською. В свою чергу, Канаду представляв президент однієї з найбільших асоціацій штату Ніагара пан Джордж Скотт.

Джон Скотт наголосив, що в рамках перебування в Україні він ознайомився з епізоотичною ситуацією в нашій державі, умовами вирощування та розведення бджіл, а також з системою державного контролю. Отримані результати свідчать про високу культуру розведення та вирощування бджіл у нашій країні.

За його словами, після повернення в Канаду, він рекомендуватиме компетентному органу своєї держави прискорити опрацювання канадською стороною питання надання дозволу Україні на постачання живих бджіл до Канади.

 

Новости по теме

| | | |