В Україні підписно перший зерновий СВОП-контракт на базисі СРТ-порт

8 февраля, 2018

На поточному тижні Агропросперіс уклав першу в Україні своп-угоду на поставку 10 тис. т кукурудзи в березні 2018 року на СРТ базисі Одеса з прив’язкою до цінового індикатору Thomson Reuters. Цей фінансовий інструмент використано в Україні вперше, повідомляє прес-служба Агропросперіс.

Перший своп-контракт укладено між Агропросперіс і міжнародною торговельною компанією Spike Trade AG за посередництва швейцарської брокерської компанії SCB за  ціною $168,75 / т за ціновим індикатором Thomson Reuters на українську кукурудзу.

Торгівля своп-контрактами на базисі СРТ стала природним продовженням розвитку зернового ринку України, покликана забезпечити більшу ліквідність та прозорість ринку, а також дозволить світовим гравцям брати участь в першому ланцюжку експортних поставок української агропродукції.

«Ця форма торгівлі може стати ефективним інструментом для хеджування продажів і підтримки статусу виробничих компаній і клієнтів Групи Агропросперіс, малих і середніх фермерів України, як надійних партнерів для покупців з усього світу», – прокоментував угоду директор Агропросперіс Ігор Осьмачко.

«Український ринок має потребу в таких інструментах, як своп-контракт на базисі СРТ, перш за все, для фермерів, які більше знайомі з умовами і філософією торгівлі на цьому базисі», – зазначив директор компанії Spike Trade AG Олександр Соловей.

Новости по теме

| | |