Уряд схвалив порядки держпідтримки на 2018 рік

7 февраля, 2018

Уряд під час засідання затвердив програми державної підтримки на 2018 рік і зміни до них. 6,3 млрд гривень будуть розподілені між основними програмами: державна підтримка тваринництва, вітчизняного сільськогосподарського машинобудування, садівництва і підтримка фермерства.

Найбільшу суму – 2,5 млрд грн буде виділено на програму здешевлення кредитів для будівництва тваринницьких і молочнотоварних комплексів, ферм, за ставкою до 3% у гривні протягом 5 років. У тому числі відшкодовуватимуть до 30% власних коштів аграріїв, залучених на таке будівництво.

«Даний сектор потребує підтримки, оскільки тваринництво – це затратна галузь, яка потребує значних капіталовкладень, як на будівництво комплексів, так і на закупівлю обладнання, і постійних інвестицій протягом 5-7 років. Для бізнесу головне – чіткі і прописані правила. Пакет документів, який просто зібрати і просто пройти процедуру подання. Це дозволить отримати рівний доступ до державної підтримки всім виробникам», — прокоментував Тарас Висоцький, генеральний директор Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».

Новости по теме

| |