Херсонські аграрії за 2017 рік отримали 9,7 млн грн компенсації вартості сільхозтехніки

7 февраля, 2018

За 2017 рік 74 херсонських підприємства придбали 124 одиниці техніки та обладнання в рамках програми часткової компенсації вартості вітчизняної сільськогосподарської техніки, а також отримали відшкодування на суму 9,7 млн грн. Важливо зазначити, що це шостий результат по Україні. Про це заявив на своїй сторінці у Facebook директор департаменту агропромислового розвитку Херсонської області Олександр Паливода.

Також він зазначив, що Херсонщина стала однією з найактивніших областей по участі у програмі здешевлення кредитів. Так за 2017 рік 36 підприємств агропромислового комплексу області отримали фінансову підтримку від держави у розмірі 7,7 млн грн.

Директор департаменту АПР Херсонщини Олександр Паливода

Окрім того, в межах програми з підтримки часткову компенсацію отримали такі галузі садівництво та виноградництво. Таким чином, кілька підприємств, які встигли подати документи, отримали компенсацію витрат у сумі понад 3 млн. грн.

Що стосується галузі тваринництва, то в межах програми з підтримки у 2017 році місцевим тваринникам було частково відшкодовано вартість закуплених для подальшого відтворення телиць, нетелей, корів вітчизняного походження на суму 195 тисяч гривень. Також їм було повністю виплачено кредиторську заборгованість за будівництво та реконструкцію тваринницьких приміщень на суму понад 16 млн. грн.

Підводячи підсумки минулого року Олександр Паливода зазначив, що херсонські аграрії показали свою активність та зацікавленість щодо участі в державних програмах та найближчим часом очікується затвердження порядку використання коштів по програмах державної підтримки галузі АПК.

Новости по теме

| | | |