Причин не приватизувати ДП «Укрспирт» немає, — Олексій Зубрицький

6 декабря, 2015

3 грудня, учасники круглого столу на тему: «Приватизація державного підприємства «Укрспирт»: проблеми та перспективи» наголосили на необхідності приватизації Державного підприємства. «Жодних об’єктивних причин зволікати з процесом приватизації я не бачу», – зауважив голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі.

«На сьогодні зроблена значна частка підготовчої роботи до приватизації підприємств спиртової галузі: визначені головні проблеми та шляхи їхнього вирішення; розроблені пропозиції щодо внесення змін у нормативні акти, що регулюють роботу галузі; визначена мінімальна сума оцінки вартості підприємств. Думаю, що за 2015 рік ми підготували підприємство до процесу приватизації на 70%», – наголосив в.о. директора ДП «Укрспирт» Роман Іванюк.

Наразі вже розроблений проект Закону України «Про особливості приватизації підприємств спиртової та лікерно-горілчаної промисловості», пройшли обговорення умов приватизації з усіма  зацікавленими сторонами: потенційними покупцями, профспілкою, трудовими колективами підприємств, ДФС та профільними міністерствами і відомствами.

«Бюджетні надходження від приватизації ДП «Укрспирт» оцінюються в 3-5 млрд гривень», — зазначив у своєму виступі радник Міністра аграрної політики та продовольства, заступник голови робочої групи з питань роздержавлення Олексій Зубрицький.

За його словами, саме приватизація «Укрспирту», впровадження електронної системи контролю обсягів виробництва, впровадження електронної акцизної марки будуть сприяти зниженню тіньового ринку до 10% і менше.

«Причин не приватизувати ДП «Укрспирт» немає», — наголосив Олексій Зубрицький.

Прес-служба Мінагрополітики