Всеукраїнська НГО земель сільгосппризначення повинна бути проведена до 31 серпня 2018 року

5 февраля, 2018

Загальнонаціональна (всеукраїнська) нормативна грошова оцінка земель сільськогосподарського призначення має бути проведена до 31 серпня 2018 року. Про це йдеться у постанові «Про проведення загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».

«Виконавцем Оцінки є уповноважений Держгеокадастром на виконання заходів, передбачених бюджетною програмою «Проведення земельної реформи», суб’єкт господарювання, якому надаються кошти бюджету на безповоротній основі в межах відповідних бюджетних асигнувань, та який є суб’єктом оціночної діяльності відповідно до статті 6 Закону України «Про оцінку земель», ‒ пише на своїй сторінці в Facebook заступник голови Ради в Земельна спілка України Андрій Мартин.

Відповідно до пункту 11 Прикінцевих положень Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок проведення загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, що додається.

2. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

3. Міністерству аграрної політики та продовольства, Державній службі з питань геодезії, картографії та кадастру забезпечити проведення загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення до 31 серпня 2018 року.

4. Міністерству аграрної політики та продовольства у тримісячний строк привести власні нормативно-правові акти у відповідність із цією постановою.

5. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування.

Новости по теме

| |