На Миколаївщині фермери страждають від нальотів банди

2 февраля, 2018

Миколаївські фермери потерпають від нальотів банди. За останні місяці було скоєно майже 30 зухвалих пограбувань, але правоохоронці піймали лише трьох зловмисників, серед них і той, кого селяни вважають ватажком банди. Про це йдеться у відео сюжеті ТСН.

На процес над ним з’їхались люди з усієї області. Єдині, кого вдалось затримати, троє підозрюваних у одному з пограбувань. Саме над ними мав розпочатись суд. Але один з обвинувачених, за словами адвокатів, знаходиться у лікарні, а інші невідомо де.

Потерпілий Володимир Карпенчук вимагає, щоб його кривдників примусово доставили в суд. Так, на фермера напали прямо в його гаражі, коли людина ввечері повернувся на машині додому. Коли ж знайшли сейф з грошима і золотом, сіли в автомобіль потерпілого та зникли.

Трьох підозрюваних з частиною вкраденого затримали через кілька днів. Двоє з них виявились громадянями Грузії, які вже прямували до Києва з авіаквитками – третім виявився місцевий житель Юрій Берія. Саме його селяни підозрюють в організації пограбувань. Під час слідства чоловіки були під вартою, але за кілька днів до початку процесу вийшли на свободу, оскільки термін запобіжного заходу скінчився.

– Це є особливо тяжким злочином, і за такими видами не відпускаються підозрювані. Прокурор зобов’язаний подати своєчасно на продовження запобіжного заходу, – зазначає юрист Радіка Бєлова.

У прокуратурі ж звинувачують суд.

– У повному складі відмовився вершити правосуддя. Одна суддя заявила самовідвід, потім інші, – стверджує прокурор Веселинівського району Сергій Могила.

Потерпілий підозрює, що таке затягування невипадково і боїться розправи.

– Вони можуть з’явитися в мене тут будинки в будь-який момент — і справу буде закрито. Нема тіла — немає справи, – каже єдиний свідок, який може дізнатися підозрюваних і довести їх знайомство один з одним.

Тим часом Арбузинський суд, в який передали справу, вже оголосив Манучара Мекіладзе і Давида Макацарію в розшук, а Юрію Берії прислали повістку на нове засідання, яке заплановано на 14 лютого.

Новости по теме

| |