В Херсоні аграрії Півдня представлять інноваційні продукти і технології на сільськогосподарській виставці

1 февраля, 2018

З 20 по 22 лютого 2018 року в ККЗ Ювілейний відбудеться 16 міжрегіональна спеціалізована сільськогосподарська виставка «Південний Агропромисловий ярмарок «Фермер 2018». Організаторами виставки виступають Херсонська обласна державна адміністрація та Херсонський виставковий центр «Експо-Центр».

Склад учасників та ділова програма виставки свідчать про практичну спрямованість даного заходу на підтримку вітчизняних аграріїв, впровадження у виробництво досягнень науково – технічного прогресу та передового досвіду ведення високорентабельного сільського господарства. Виставка покликана прискорити інформування виробників про наявність інноваційних рішень і створити підґрунтя для оснащення агропромислового комплексу  сучасною високопродуктивною технікою та обладнанням .

При стрімкому розвитку галузі та зростаючої ділової активності херсонців саме виставка стала найбільш ефективним інструментом демонстрації нових продуктів і технологій.

Херсонська область є лідером серед інших областей України з виробництва плодоовочевої продукції, що сприяє нарощенню з кожним роком експортного потенціалу. Тому з метою пошуку ефективних каналів реалізації сільськогосподарської продукції, збільшення прибутковості підприємств, встановлення бізнес-контактів у м.Херсоні щорічно, 20 лютого, в рамках виставки  «Фермер 2018» відбудеться конференція «Сучасні тенденції агробизнесу. Підтримка аграрій». У 2017 року у конференції брали участь понад 435 фермерських господарств, сільськогосподарських товаровиробників та суб’єктів переробної галузі, представників оптових ринків Херсонської області.

Експозиція виставки буде розташована як у середині залу, так і на відкритій площі ККЗ «Ювілейний».

Новости по теме

| | | |