У Березанському районі до держвласності було повернуто майже 55 га земель

1 февраля, 2018

У Березанському районі було повернуто державну власність майже 55 га незаконно розданих земель на узбережжі. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Березанської РГА Сергій Танасов.

Таким чином, за період 2016-2017 років у районі вдалося досягти суттєвого збільшення ставки земельного податку на землі сільськогосподарського призначення з 0,3%, як це було до цього, до 1%. Це дозволило істотно збільшити надходження до місцевих бюджетів сільрад, для яких земля – основне джерело доходів.

Не менше уваги Березанською райдержадміністрацією та її очільником приділяється і поверненню незаконно розданої землі у зоні відпочинку на Чорноморському узбережжі. По даному напрямі докладаються значні правові зусилля та здійснюється рішуча підтримка дієвих заходів органів прокуратури, спрямованих на захист інтересів держави щодо охорони земель та їх раціонального використання.

Станом на сьогоднішній день завдяки спільній наполегливій роботі у державну власність в судовому порядку вдалося повернути 74 земельних ділянки, розташованих в межах Коблево-Рибаківської зони відпочинку, які раніше були незаконно передані у приватну власність. Загальна площа повернутої землі склала майже 55 га оціночною вартістю понад 62,3 млн. грн.

Новости по теме

| | | |