«Нібулон» планує довести обсяги експорту до 8 млн тонн за маркетинговий рік

31 января, 2018

Компанія «Нібулон» планує найближчим часом довести обсяги експорту в 8 млн т за маркетинговий рік. Про це заявив генеральний директор компанії Олексій Вадатурський.

«Ми єдина компанія, яка відповідає за якість поставленої продукції. Ми будуємо мережу своїх терміналів і контролюємо якість прийнятого від сільгосптоваровиробників зерна. Найближчим часом ми плануємо довести обсяги експорту в 8 млн тонн за маркетинговий рік », – сказав Олексій Вадатурський.

Як зазначається, для реалізації планів керівництво «Нібулон» проводить переговори з міжнародними партнерами.

Так, в понеділок, 29 січня, Олексій Вадатурський зустрівся з представництвом німецького банку розвитку DEG для обговорення можливих перспектив співпраці та ознайомлення представників банку з потенціалом діяльності компанії «Нібулон», в тому числі з інвестиційною програмою компанії.

У вівторок, 30 січня, «Нібулон» відвідали керівники підрозділів банку Credit Agricole (Франція) з Лондона, Женеви і Києва. Представники однієї з найбільших фінансових груп світу, які щорічно відвідують компанію, відзначили вражаючі зміни, що відбулися на перевантажувальному терміналі і суднобудівно-судноремонтному заводі компанії в місті Миколаєві.

Також в цей день керівництво «Нібулон» в ході зустрічі з представниками південнокорейської компанії Singsong Food Corporation, що закуповує в Україні ячмінь і кукурудзу, обговорили питання подальшої співпраці.

Новости по теме

|