Рибоохорона затримала браконьєра в акваторії Дніпровсько-Бузького лиману

24 января, 2018

У середу, 24 січня працівники Миколаївської рибоохорони з представниками прикордонної служби та Нацполіції зупинили незаконний вилов риби на більш ніж 24 тисячі гривень.

Так, затриманий громадянин виявився відповідальним за лов у виробничому підрозділі одного з користувачів. Чоловік разом з іншою особою з мотофелюги за допомогою донного трала виловили 36,8 кг риби у такій кількості: 17 екземплярів ляща, 8 судака і 3 тарані. Збитки, завдані рибному господарству України, становлять 24 тисячі 542 гривні.

Інцидент стався на акваторії Дніпровсько-Бузького лиману. Відносно правопорушників складено протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Знаряддя лову та водні біоресурси вилучено.

«Слід зазначити, що даний спосіб лову в акваторії Дніпровсько-Бузького лиману у цю пору року є вкрай небезпечним та вразливим для риби, особливо у місцях їх скупчення. Завдяки оперативним діям рибоохоронних патрульних, чоловікам не вдалось нанести істотної шкоди водним біоресурсам», – заявляють в Управлінні Держрибагентства у Миколаївській області.

Новости по теме

| |