На Новоодещині виявлено незаконне надання мисливських угідь площею понад 8 тис га

24 января, 2018

На території Новоодеського району Прокуратурою Миколаївської області за результатом опрацювання рішень Миколаївської обласної ради було виявлено незаконне надання мисливських угідь площею 8084,38 га, повідомляє прес-служба прокуратури.

Так, зазначені угіддя рішенням Миколаївської облради у 2016 році були надані у користування ТОВ «СМГ «Буг», співзасновником якої є депутат від «Опозиційного блоку» Володимир Фроленко. Воно було прийнято за відсутності передбаченого законом погодження власника земель запасу державної власності загальною площею 1020 га та без врахування наявності на території мисливських угідь п’яти об’єктів природно-заповідного фонду України загальною площею 598 га, в межах яких заборонено полювання.

Водночас, оскаржуване рішення обласної ради та договір про умови використання мисливських угідь не містять ні заборони ні обмежень щодо полювання та використання територій мисливських угідь. Зазначеними порушеннями законодавства завдається суттєва шкода державним та громадським інтересам щодо охорони та збереження об’єктів природно-заповідного фонду.

З метою усунення зазначених порушень прокуратурою Миколаївської області до господарського суду міста Києва пред’явлено позовну заяву про визнання незаконним та скасування зазначеного рішення обласної ради та зобов’язання ТОВ «СМГ «Буг» повернути Миколаївському обласному управлінню лісового та мисливського господарства мисливські угіддя загальною площею 8084,38 га.

Новости по теме

| |