«Нібулон» закупив партію сільськогосподарської техніки

23 января, 2018

На початку 2018 року компанія «Нібулон» інвестувала 6 млн доларів у аграрний сектор, закупивши першу партію сучасних сільськогосподарських машин та техніки. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Так, на сьогодні компанією вже укладені та виконуються угоди про поставку семи тракторів Fendt 1038, п’яти комбайнів  Case IH Axial Flow 6140, п’яти комбайнів  John Deere S760, п’яти культиваторів Tiger-Mate II, трьох сівалок Kinze 3000 та дискової борони Lemken Rubin 6. Крім цього, також буде придбано 22 трактори МТЗ 952.3, які до цього часу постачалися виключно на європейський ринок і у 2018 році з’являться в Україні вперше на полях компанії «НІБУЛОН».

Таким чином, загальна сума інвестицій складає 6 млн доларів США. Ця техніка поповнить парки всіх сільськогосподарських філій ТОВ СП «НІБУЛОН» і візьме участь у сільськогосподарському сезоні 2018 року, що значно прискорить терміни його проведення та покращить ефективність виконання робіт.

«Основні переваги нової техніки – висока потужність і мінімальна витрата пального за максимальної продуктивності. І звичайно ж найкращі умови для роботи операторів, що для нас особливо важливо.  Так, зокрема, один трактор Fendt 1038 за продуктивністю здатний замінити  два трактори минулих випусків, що значно покращить продуктивність та скоротить агротехнічні терміни виконання польових робіт. А нові комбайни демонструють середній намолот 10 тис. тонн проти 4,8-6 тис. тонн у попередніх моделях», – зазначає Роман Кузьмін.

Новости по теме

|