«Я бачу найбільші можливості у галузі органічної продукції», – Максим Мартинюк

23 января, 2018

Україна має потенціал для збільшення обсягу виробництва органічної продукції та її експорту до країн ЄС. Таку думку висловив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

«Якщо говорити в цілому про потенціал у двосторонній торгівлі, то я бачу найбільші можливості у галузі органічної продукції. З одного боку, попит на цю категорію стабільно зростає як відповідь на актуальні тренди на споживчому ринку, з іншого — Україна має можливість для збільшення обсягів виробництва органічної продукції, і відповідно, для нарощування експорту», — вважає Максим Мартинюк.

За його словами, для стабільного розвитку цієї галузі необхідне ухвалення відповідного закону, який встановив би чіткі вимоги до сертифікації органічного виробництва.

«Ми очікуємо, що Верховна Рада ближчим часом прийме цей закон, і після затвердження всіх підзаконних актів наше законодавство буде гармонізовано із європейським в частині регулювання виробництва органіки», — додав Максим Мартинюк.

Новости по теме

| |