«Сезон турбот»: чому агроном взимку не відпочиває?

22 января, 2018

«Влітку хочу бути вчителем, а взимку – агрономом» . Ця відома крилата фраза не зовсім правдива. Основне завдання агронома, і влітку і взимку, полягає в тому, щоб керувати сільськогосподарським виробництвом і максимально удосконалювати його. Тому робота агронома не припиняється.

Кожен агроном ще взимку перед посівом складає план дій від засіву до вирощування самого врожаю та його збирання. Розглянемо основні можливі пункти такого плану:

  1. Визначення наступної культури для посіву, з урахуванням попередньої культури, яку висівали в минулому році. Фактично – це складання оптимальної сівозміни, яка відновить і підвищить родючість ґрунту. Слід дотримуватися правила, аби більш вимогливі до родючості ґрунту культури розміщувалися по кращих попередниках.

При складанні сівозмін необхідно:

  • визначити структуру посівних площ, намічуваних для посіву в сівозміні; встановити оптимальне число полів у сівозміні;
  • згрупувати культури в одному полі, площа посіву яких менше площі одного поля (збірні поля);
  • намітити місце посіву багаторічних трав та посіву проміжних культур;
  • розмістити культури по добрим, і лише в крайньому випадку, по можливим попередникам, дотримуючись термінів їх повернення на попереднє поле.

Якщо не враховувати особливості кожної культури в сівозміні, то це може призвести до зниження врожайності, розповсюдженню шкідників, хвороб і бур’янів. Якщо чергувати культури, які розрізняються технологією вирощування і біологічними особливостями, то цих проблем можна уникнути. При оцінці попередників обов’язково враховують терміни їх збирання, запаси вологи і поживних речовин, які вони залишають після себе в кореневмісному шарі, кількість рослинних залишків і їх якість, фізичний стан грунту та його засміченість бур’янами, збудниками хвороб і шкідників після їх вирощування.

Але необхідно пам’ятати, що «ідеальної» сівозміни не буває, бо неможливо скласти сівозміну, яка буде чудово працювати при будь-яких умовах з року в рік. Іноді та сівозміна, яка працює в «сухий» рік не дає відмінних результатів в більш вологі роки. Тому краще всього використовувати більше однієї сівозміни одна за другою. Не менш важливо, щоб в сівозміні можна було легко замінити одну культуру на іншу, бо весь час відбуваються зміни клімату, ґрунту та ринкових умов.

  1. Розрахунок кількості добрив.

На сьогоднішній день в Україні маємо складний стан хімічної промисловості. Обсяг виробництва добрив скоротився, подорожчали енергоносії та природний газ і, внаслідок, відчутно зросла ціна добрив. Тому агроном повинен скласти систему застосування добрив, яка була би економічно вигідною, а для рослин створені всі умови для споживання необхідної кількості елементів живлення. Якщо дотримуватися всіх агрохімічних правил, то підвищиться не тільки врожай, але і якість продукції. А чим вище якість продукції, тим вище і ціна на таку продукцію

  1. Приблизний розрахунок часу обробок проти шкідників.

Назавжди позбутися від шкідників і хвороб на полі неможливо. Але можна вчасно передбачити цю проблему і контролювати ситуацію якийсь час. Нині в Україні соняшник – це традиційно сама високорентабельна культура в рослинництві, середнє значення рентабельності за останні 10 років становить 40%. Але проблема в тому, що якщо раніше для запобігання хвороб соняшнику досить було одного разу обробити поле фунгіцидом, то зараз так не вийде. Найчастіше сівозміни не дотримуються, тому в ґрунті на полях, де довгі роки вирощують цю культури, активно накопичуються хвороби.

Всі проблеми звичайно вирішити неможливо, але, знаючи особливості вирощуваних культур у сівозміні та їх попередників, можна приблизно розрахувати час обробок проти хвороб і шкідників і мати в запасі кілька варіантів рішень на випадок форс – мажорів.

Технології так швидко розвиваються, що можливо вже завтра ними будуть активно користуватися конкуренти. Тому зима для агронома – це найкращий період для вивчення передових методів обробітку сільськогосподарських культур. У зв’язку зі зміною клімату необхідно вивчити і перейти на нові культури і гібриди, які найбільш продуктивні в нових умовах. Наприклад, у Державному реєстрі сортів рослин придатних для поширення в Україні вже в 2016 році налічувалося 3000 сортів сільськогосподарських культур селекції наукових установ НААН, які володіють підвищеною стійкістю до несприятливих факторів навколишнього середовища, шкідників та хвороб, змін клімату, з високою посухо–, жаро– і холодостійкістю.

Крім вивчення інновацій, агроном в зимовий період веде переговори та підготовку проектів договорів на придбання саджанців, насіння, добрив. Він організовує роботу по створенню насінних фондів, контролює підготовку посадкового матеріалу та насіння до посіву: додаткове очищення, вибір правильного препарату для протруєння. В обов’язки агронома входить контроль зберігання зібраного врожаю. Не обійтися і без підготовки різних звітів – річних і статистичних. З приходом зими стартують ремонтні роботи техніки.

Тому справжній агроном і взимку не відпочиває.

Текст: Євгенія Ткачова 

Новости по теме

| | | |