Фахівці Держгеокадастру за минулий рік надали послуг майже на 3 мільйона гривень

19 января, 2018

За минулий 2017 рік Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області надали понад 131 тисячу адмінпослуг громадянам та юридичним особам. На безоплатній основі громадяни отримали більше 93 тисячі послуг. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Понад 37 тисяч послуг фахівці землевпорядної служби надали на платній основі, за які була нарахована плата у сумі 2,9 мільйона гривень. Кошти спрямувані до загального фонду державного бюджету.

Найчастіше громадяни звертались щодо надання відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Працівники Держгеокадастру опрацювали 33 тис. таких запитів, що становить 89% від загальної кількості наданих платних адмінпослуг.

Серед безоплатних адмінпослуг найбільш поширені запити щодо державної реєстрації земельної ділянки (33842), про видачу витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі (7990). Також безоплатно надано 8248 довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та їх форму власності та висновків про погодження документації із землеустрою.

Новости по теме