«Наші зусилля повинні бути направлені на одноосібників, які не мають належної матеріально-технічної бази» – Олена Піскун

16 января, 2018

На теренах Миколаївської області велика частина ріллі знаходиться в обробітку одноосібників, які не мають належної матеріально-технічної бази. Саме на них повинна бути направлена основна підтримка департаменту АПР. Такої думки притримується директор департаменту Олена Піскун, про що розповіла в інтерв’ю виданню «Имена».

«Більше 30% ріллі знаходиться в обробітку одноосібників, які не мають належної матеріально-технічної бази та не в змозі запровадити сучасні методи та передові технології обробки землі. Саме на цю категорію сільгосптоваровиробників повинно бути направлено всі наші зусилля, а це 40% валового виробництва сільськогосподарської продукції області», – розповідає Піскун.

Саме в цьому напрямку департамент вбачає великий потенціал до подальшого розвитку сільських територій області, і вже працює в цьому напрямку.

Поза цим, голову департаменту тішить тенденція до появи і створення підприємств нового типу, таких, як: ТОВ СП «НІБУЛОН», група компаній «Агрофьюжн», ТОВ «Сандора», ТОВ «СП «Південна аграрно-експортна компанія», ПАТ «Коблево», ТОВ «С-Росток», ТОВ Миколаївський коньячний завод», ПрАТ «Лакталіс Миколаїв», ТОВ Юкрейніан Шугар Компані», СТОВ «Промінь».

За її словами, вони забезпечують високоінтенсивне й високомеханізоване виробництво продукції світового рівня, інвестуючи в нього значні кошти та створюючи передумови для організації сільськогосподарських і переробних кластерів – однієї з найефективніших форм регіонального розвитку.

Новости по теме

| |