Органами прокуратури Миколаївщини повернуто 65 га землі у розпорядження держави упродовж минулого року

15 января, 2018

Станом на сьогоднішній день, органами прокуратури Миколаївської області у розпорядження держави повернуто земельні ділянки загальною площею 65 га вартістю 213 тисяч грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.

Так, упродовж 2017 року пред’явлено позови щодо розірвання договорів оренди внаслідок не цільового використання сільськогосподарських земель та порушення інших істотних умов, повернення ділянок загальною площею 1192 га вартістю 22,7 млн. грн. Судами вже розглянуто та задоволено 4 позови щодо земель площею 205 га вартістю 2,3 млн.грн., у тому числі заявлених у 2016 році.

До прикладу, рішенням господарського суду області від 25.01.2017, залишеним без змін постановою Одеського апеляційного господарського суду від 01.11.2017, задоволено позов Баштанської місцевої прокуратури, розірвано договір оренди та зобов’язано фізичну особу-підприємця повернути земельну ділянку площею 37 га вартістю 148 тисяч грн., на якій, у порушення умов договору, вирощувався соняшник.

Аналогічно, рішенням Врадіївського районного суду від 29.06.2017, залишеним в силі ухвалою апеляційного суду області від 22.08.2017, задоволено позов Первомайської місцевої прокуратури до громадянина про розірвання договору оренди землі загальною площею 27,5 га вартістю 65 тис. грн.

«Переконані, що така робота прокурорів належним чином буде оцінена громадськістю. Наголошуємо, що це спільна справа усіх органів влади та місцевого самоврядування, громадських організацій та небайдужих громадян щодо припинення незаконного використання земель, усунення порушень законодавства та захисту інтересів громади Миколаївщини», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше радник Авакова обурився діяльністю Вознесенської прокуратури щодо землі сільгосппризначення.

Новости по теме

|