В Арбузинському районі прокуратурою було виявлено орендаря, який використовував землю не за призначенням

9 января, 2018

В Арбузинському районі було виявлено факт використання земельної ділянки не за цільовим призначенням. Про це повідомляє прес-служба Первомайської місцевої прокуратури.

Так, 20 квітня 2015 року між фізичною особою та Головним управлінням Держземагенства у Миколаївській області укладено договір оренди земельної ділянки площею 28 га вартістю 136 тисяч грн, розташованої в межах території Іванівської сільської ради Арбузинського району, із цільовим призначенням – для сінокосіння та випасання худоби.

Проте, як встановлено, орендарем в порушення умов вказаного договору земельна ділянка засіяна озимими сільськогосподарськими культурами (пшеницею), що є нецільовим використанням земель.

Нецільове використання орендованої ділянки призводить до погіршення якості ґрунтів та виснаження земель, а також заниження розміру орендної плати.

З метою усунення виявлених порушень місцевою прокуратурою у грудні 2017 до Арбузинського районного суду скеровано позов про дострокове розірвання договору оренди та повернення земельної ділянки державі.

Нагадаємо, раніше радник Авакова обурився діяльністю Вознесенської прокуратури щодо землі сільгосппризначення.

Новости по теме

| | | |