Радник Авакова обурився діяльністю Вознесенської прокуратури щодо землі сільгосппризначення

5 января, 2018

Районним прокуратурам слід займатись більш важливими питаннями, аніж контроль за цільовим використанням земель сільськогосподарського призначення. Таку думку висловив радник голови МВС Арсена Авакова Михайло Апостол на своїй сторінці в Facebook.

Нагадаємо, раніше з’явилась інформація про те, що керівником Вознесенської місцевої прокуратури до Вознесенського міськрайонного суду скеровано дві позовні заяви про дострокове розірвання договорів оренди землі та повернення у розпорядження держави земельних ділянок загальною площею 215 га вартістю майже 1 млн. грн.

«Невже немає чим займатися, невже всі серйозні справи уже розслідуванні і справжні злочинці засуджені?

А може наведено порядок із землями держвласності, які знаходяться у постійному користуванні дежпідприємств, наукових і освітніх установ, дослідних станцій, які роками працюють по різноманітним схемам, договорам, передані в оренду, грубо кажучи в тіні, оренда плата іде тільки в карман, як і реалізація с/г продукції чисто за нал.?

А самовільно захоплені паї відумершої спадщини, невитрибувані, землі резерву і запасу, а таких в кожному районі 15-25 відсотків. Тут на кону сотні мільйонів гривень, сюди не пхнешся, а то можна голову втратити, а не тільки посаду», – пише політик.

Він вважає, що цими питаннями в ситуації, яка існує в районах на сьогоднішній день, має займатись депутати місцевих рад. Саме вони, на його думку, знають, кому надати землю і хто краще за неї заплатить.

Адже в повідомленні прокуратури йдеться про те, що громадяни використовували ці землі не за цільовим призначенням, вирощуючи соняшник, у той час, коли вони призначені для сінокосіння та випасання худоби із земель запасу сільськогосподарського призначення в межах території Прибужанівської та Щербанівської сільських рад Вознесенського району.

«Ну немає худоби, щоб випасати, то нехай стоїть пусткою і бур’янами заростає? В здоровій голові не вкладається таке звинувачення. Хотів би побачити ,що держава буде робити із поверненими землями. А охочих на вже оброблені поля ,напевно, є чимало. Ось, думаю, основна причина», – підсумував свою думку Апостол.

Новости по теме

| | |