«Нібулон» розпочав черговий етап днопоглиблювальних робіт на Південному Бузі

2 января, 2018

У суботу, 30-го грудня, компанія «НІБУЛОН» розпочала другий етап днопоглиблювальних робіт за проектом на судновому ході річки Південний Буг. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Роботи стартували з найбільшого перекату суднового ходу Південного Бугу — Костянтинівського перекату.

На цьому етапі передбачено поглиблення Костянтинівського перекату до 2,5 м. Загальна довжина ділянки днопоглиблення на перекаті становить 2 км.

Роботи виконуватиме самохідне днопоглиблювальне судно «Миколаївець».

Днопоглиблювальні роботи будуть завершені до початку нересту.

«Вантажний флот Нібулону недозавантажений на 20%. Виконання компанією другого етапу днопоглиблення дозволить повністю завантажувати несамохідні судна проекту В2000, спеціально побудовані для використання на Південному Бузі. Це вивільнить буксири і несамохідні судна компанії для виконання інших рейсів, наприклад, дасть можливість додатково виконати 30 барж -рейсов з філії Кременчуцька (Полтавська обл.) і додатково транспортувати водою 120 тис. т вантажів, що вивільнить автодороги країни додатково ще на 5 тис. вантажівок «, — сказано в повідомленні компанії.

Поглиблення Південного Бугу до 2,5 м також дасть можливість запустити річкою більш сучасні (в порівнянні з пасажирськими суднами типу «Полісся», що виконували регулярні рейси в минулому році) суду з підводними крилами типу «Восход», які мають велику швидкість і пасажиромісткість.

Новости по теме

| |