Адаптація законодавства України до норм ЄС торкнулась і діяльності Інституту зрошуваного землеробства НААН, – Раїса Вожегова

29 декабря, 2017

Робота європейських експертів щодо допомоги Україні з адаптації законодавства до норм Євросоюзу, підготовки порівняння діючих норм українського та європейського законодавства проводиться на високому рівні сторони вітчизняного бізнесу. В тому числі цей процес безпосередньо торкнувся напрямів діяльності Інституту зрошуваного землеробства НААН. Про це в коментарі виданню «АгроЮг» повідомила його директор Раїса Вожегова

– Наукова діяльність проводиться згідно європейських стандартів та вимог до захисту прав на інтелектуальну власність. Це стосується питань, що пов’язані зі створенням та реєстрацією нових сортів і гібридів, поширення яких проводиться за межами України, – розповідає експерт.

Також в інституті проводяться роботи щодо удосконалення технологій виробництва продукції аграрного сектору з показниками якості, що відповідають вимогам стандартів ЄС.

Варто зазначити, що ще одним із важливих напрямків діяльності закладу є удосконалення і адаптація стандартів щодо виробництва органічної продукції, а також розробка технології вирощування органічної продукції.

Новости по теме

| | | |