Дикі кабани на Миколаївщині масово знищують посіви озимих культур

28 декабря, 2017

Дикі кабани масово знищують посіви озимих культур на полях Миколаївської області. Про це повідомив місцевий аграрій Сергій Дем’яненко, опублікувавши відео в мережі Facebook.

Сергій Дем’яненко в коментарі Kurkul.com розповів, що з цією проблемою аграрії регіону борються вже кілька років. За цей час намагалися вирішити питання через депутатів, поліцію, але всі спроби марні.

«У мене невелике підприємство, близько 100 га. Усі поля розташовані на території Кір’яківської сільської ради (Миколаївський район Миколаївської області). Проблема в тому, що мисливське господарство, яке розводить свиней, має контролювати їх поголів’я. А цього, відповідно, ніхто не робить. Таким чином, щороку поголів’я дуже швидко росте і, крім засіяних полів, тварини здійснюють набіги і на городи біля приватних будинків, де смакоти побільше», — розповідає Сергій Дем’яненко.

Місцеві мешканці вже ладні захищати свої поля, шляхом відстрілу кабанів, але цього теж не можуть зробити.

«Свині, мовляв, державні і належать народу. Тож штраф державі за незаконне нанесення збитку (у вигляді кабана) — 40 тисяч гривень», — коментує аграрій.

Новости по теме

| | | |