Держпродспоживслужба в Києві не допустила до реалізації понад 60 тонн продукції в результаті досліджень на агропромислових ринках

28 декабря, 2017

За результатами досліджень продовольчих та непродовольчих товарів, які реалізовуються в торгових мережах столиці, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Києві було не допущено до реалізації понад 400 тонн недоброякісних харчових продуктів та понад 200 одиниць непродовольчих товарів.

Про це повідомив начальник ГУ Держпродспоживслужби в Києві Олег Рубан в ході прес-конференції «Що ми їмо та якими товарами користуємося», яка відбулася 27 грудня.

За словами Олега Рубана, за рік моніторингу суб’єктів господарювання, які провадять свою діяльність у м. Києві, були отримані результати, що свідчать про системну невідповідність нормативно-правовим актам. Так, встановлено, що з порушенням працює кожний 2-й заклад громадського харчування (МАФ, пересувна торгівля), кожен 5-й заклад громадського харчування (кафе, ресторани, харчоблоки), кожна 10-та торговельна мережа (супермаркети, магазини) та кожне 20-те виробництво, переробний цех.

Як наголосив начальник ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві, такий моніторинг не просто дозволяє виявити слабкі місця у діяльності суб’єкта господарювання, але й стимулює операторів ринку усувати порушення. «Показовим є приклад одного з київського кафе, у якому відвідувачі постраждали після вживання суші. Після цього випадку Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві провело моніторинг понад 300 об’єктів господарювання. У результаті майже 80% перевірених об’єктів самі призупинили свою діяльність для усунення порушень та приведення своєї роботи до вимог законодавства», — зазначив Олег Рубан.

Під час досліджень часто фіксуються порушення термінів та умов зберігання продуктів харчування, відсутність супроводжувальних документів, порушення строків проходження медичного огляду а також фальсифікація такого медогляду.

Як наголосив Олег Рубан, під час моніторингового дослідження, яке розпочалося в листопаді з метою вивчення ситуації на ринку продовольчих і непродовольчих товарів, були відібрані зразки продукції (85% продовольчі товари, 15% — непродовольчі) у маркетах, дитячих дошкільних закладах, промислових та агропромислових ринках, ярмарках тощо.

«При проведенні 442 заходів державного нагляду було прийнято обґрунтоване рішення щодо вилучення та проведення лабораторних випробувань 2627 зразків продукції (16,8%)», — повідомив начальник київського управління Держпродспоживслужби та пояснив, що відбір продовольчих товарів здійснювався при відсутності відповідного маркування на зразках.

За його словами, результати лабораторних досліджень харчових продуктів виявили найбільше порушень у салатах (56%), фарші (23,5%), м’ясі птиці (18,6%), ковбасах (14,1%), молочній продукції (13,4%), шашличній продукції (11,2), баранині (9,6%), свинині (5,9%), овочах і фруктах (5%), воді питній (4,9%), пельменях (0,33%), яловичині (3,3%).

Лабораторні дослідження харчових продуктів на агропромислових ринках у 17% показали відхилення, що дозволило не допустити до реалізації понад 60 тонн продукції.

Під час моніторингу непродовольчої групи товарів був відібраний 421 зразок: світлові прилади, дитячі іграшки, миючі засоби, електричні прилади, дитячий одяг. За результатами лабораторних досліджень встановлено, що не відповідає нормам 48,5% відібраного дитячого одягу, 46,7% меблів, 42% електричних приладів, 37,5% автомобільних миючих засобів, 33,3% побутових миючих засобів, 33,3% новорічних прикрас, 32,6% розвиваючих дитячих іграшок, 28,6% музичних дитячих іграшок, 22,7% м’яких дитячих іграшок, 22,2% світлових приладів та 21,4% мобільних пристроїв і комплектуючих до них.

«За результатами проведених заходів у 2017 році не допущено до реалізації понад 400 т недоброякісних харчових продуктів та понад 200 одиниць непродовольчих товарів. Накладено майже 230 штрафних санкцій на суму майже 1,2 млн грн. та направлено до суду 34 позови», — заявив Олег Рубан.

Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа повідомив, на проведення моніторингу в сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення і безпечності харчових продуктів виділені кошти з державного бюджету і такі дослідження уже проводяться в кожній області.

За його словами, уже на початку наступного року за результатами моніторингу Держпродспоживслужба оприлюднить узагальнену інформацію по всій території України.

Новости по теме

| | |