В Новоодеському районі було виявлено новий спалах АЧС

27 декабря, 2017

Поблизу села Троїцьке Новоодеського району Миколаївської області було знайдено трупи домашніх свиней, при дослідженні біоматеріалу яких було виявлено ДНК вірусу АЧС. Про це стало відомо у п‘ятницю, 22 грудня, повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби.

Також, спалахи африканської чуми було встановлено ще у трьох областях – Київській, Кіровоградській та Луганській.

Загибель свиней від АЧС було зареєстровано в особистому підсобному господарстві в селі Підгірці Обухівського району Київської області. Крім того, загибель диких свиней від АЧС сталася в Чутяно-Дмитрівському мисливському угідді, що в Знам’янському районі Кіровоградської області та в ДП «Сватівське лісо-мисливське господарство» у Сватівському районі Луганської області.

З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалахів АЧС проведено засідання державних надзвичайних протиепізоотичних комісій при відповідних райдержадміністраціях, рішеннями яких затверджено плани з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичних осередків, зон захисту та нагляду.

В осередках захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС.

Нагадаємо, два місяці тому в Новій Одесі було зареєстровано черговий спалах АЧС, в зв’язку з чим на одній із місцевих ферм припинили співпрацю з клієнтами.

Новости по теме

| | | |