В Херсоні експортували 4,4 тисяч тонн меду

26 декабря, 2017

Протягом перших трьох кварталів Херсонщина експортувала 4,4 тис тонн меду на суму 7534 тис.дол, і це становить 9,3% від загального українського експорту. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації Олександр Поливода.

За його словами, у цьому році Україна встановила рекорд з експорту меду за 9 місяців — 46, 2 тис тонн меду на суму 86,9 млн дол., і практично кожний десятий кілограм експортованого меду поставила Херсонська область. При чому 60% херсонського експорту меду направлено до країн ЄС.

«Але цей результат для Херсонщини може бути набагато кращим. Наступного року ми очікуємо появу нових гравців на експортному полі і станеться це завдяки активній роботі Херсонської обласної спілки бджолярів, яка створена цього року за сприяння Департаменту агропромислового розвитку. Наша кінцева мета – навести лад в медовій галузі області, збільшити виробництво та експорт меду, і зрештою налагодити повну переробку, щоб ми поставляли на світовий ринок кінцевий продукт – фасований мед з написом «Вироблено в Україні», — написав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялось про те, що щорічно Миколаївська область виробляє близько 6 тисяч тонн меду.

Новости по теме

| | |