На Одещині кооператив розпочне діяльність з переробки шипшини

26 декабря, 2017

Одеський кооператив «Горох Причорномор’я» планує закупити і встановити обладнання для переробки плодів шипшини. В даний час дана культура вирощується на 5 га землі, продають сушені та свіжі плоди, інформує Український проект з розвитку плодоовочівництва.

Варто відзначити, що в 2017 році 1 кг шипшини можна продати за 18 гривень. А якщо мова йде про однорідну партії сушеної шипшини, то за її кілограм вже можна продати за 35 гривень, розповідає президент кооперативу Павло Тулба.

Дорожче пропонується шкурка, фабрика з розфасування чаю готова купувати такий продукт від $5 за кілограм. Є попит з боку Nestle, Danone, а також фармацевтичних компаній.

На вирощування шипшини не потрібно спеціально підготовлений грунт. Для цієї мети підходять балки або інша нерівна земля. Для запланованих обсягів кооперативу необхідно висадити 6 тисяч саджанців / га, а приносити плоди рослини почнуть вже через два роки.

Не дивлячись на це, навіть без переробки на шипшині можна виручити непогані гроші. Урожайність з одного куща складає 2-4 кг, отже при мінімальній ціні реалізації в 18 грн доход складе 216-432 тис.

Цікаво, що крім висушування плодів, фермери також розглядають можливість виготовлення масла.

Новости по теме

| | | |