Ізмаїльський морпорт» у 2018 році направить 64 млн грн на оновлення власного обладнання

25 декабря, 2017

Державна стивідорна компанія «Ізмаїльський морський торговельний порт» у 2018 році направить 64 млн грн на оновлення портового обладнання. Про це заявив директор ДП ІМТП Андрій Єрохін, передає ЦТС.

«На 2018 рік передбачено оновлення техніки, на яке підприємство виділяє власних коштів в розмірі 64 млн грн. Плануємо придбання чотирьох автонавантажувачів вантажопідйомністю 5 тонн, стрічкового конвеєрного перевантажувача, пневмоманіпулятора для вивантаження сипучих вантажів», — зазначив Єрохін.

Також державний стивідор в якості перспективних планів розглядає можливість придбання пересувного вагоноперекидача для вивантаження навалочних вантажів.

У поточному році підприємство направило 36 млн грн на капітальне будівництво. Ці кошти були витрачені на будівництво митного складу, ремонт та утеплення фасадів будівель, ремонт залізничних шляхів.

«Підприємство продовжує ремонт залізничних колій загальною протяжністю 14,6 км, на половині з них вже проведена заміна дерев’яних шпал на залізобетонні», — уточнив керівник ДП ІМТП.

Новости по теме

| |