На одеських дорогах скоро з’являться п’ять нових пересувних пунктів габаритно-вагового контролю

19 декабря, 2017

На дорогах Одеської області скоро з’являться п’ять нових пересувних пунктів габаритно-вагового контролю, які розмістять на трасах міжнародного значення, а також на під’їздах до портів та елеваторів — в місцях, де трафік вантажівок найбільш інтенсивний. Про це заявив заступник голови Одеської облдержадміністрації Сергій Колебошин, йдетьс в повідомленні прес-служби ООДА.

«Ці п’ять комплексів закупили за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку для управління Укртрансбезпеки в Одеській області. Я впевнений, що найближчим часом ми будемо забезпечені усім устаткуванням, щоб вирішити принципове питання збереження доріг. Адже лише цього року відремонтовано сотні кілометрів доріг в Одеській області. Але є непоодинокі випадки, коли робітники тільки-но зробили нове покриття, а вантажівки з ваговими порушеннями вже їдуть по ньому та розбивають. Саме тому такі мобільні комплекси вкрай необхідні. Технічно вони вже готові до роботи. Найближчим часом нормативні процедури завершаться і комплекси почнуть працювати на дорогах області. В першу чергу, будуть охоплені траси міжнародного значення, біля портів, елеваторів», — розповів Сергій Колебошин.

З наступного року вказані комплекси обладнають системою відеоспостереження і зв’язку з серверами Міністерства інфраструктури. Наразі вони можуть здійснювати весь комплекс контрольно-дозвільних функцій транспортної інспекції.

Варто зазначити, що на даний момент в Одеській області діє 4 пункти габаритно-вагового контролю (3 пересувних та 1 стаціонарний). Для закупівлі нових передбачені видатки обласного бюджету у розмірі 7 мільйонів 20 тисяч гривень. За ці кошти планується придбати 6 пересувних габаритно-вагових комплексів.

Нагадаємо, раніше в Миколаївську область передали чотири вагових комплекса, але запустити їх в роботу не зможуть через відсутність майданчиків.

Новости по теме

|