Володимир Лапа взяв участь у відкритті Лабораторії контролю якості молока та продуктивності тварин в Умані

12 декабря, 2017

У рамках робочої поїздки до Черкаської області Голова Держпродспоживслужби взяв участь у відкритті Лабораторії контролю якості молока та продуктивності тварин.

Дана лабораторія була створена Асоціацією виробників молока (АВМ) в м. Умань за підтримки Агентства з міжнародного розвитку США (USAID).

Під час заходу учасники обговорили кращий світовий досвід профілактики хвороб великої рогатої худоби (найперше маститів) та мінімізацію застосування антибіотиків за допомогою систематичних лабораторних аналізів. Також було презентовано методики й обладнання Лабораторії АВМ та результати перших пілотних досліджень.

Присутні взяли участь у засіданні круглого столу, під час якого обговорили проблеми підвищення якості та безпечності молока-сировини, нові законодавчі ініціативи України щодо контролю гігієни молока-сировини, відновлення державного контролю операторів ринку, стратегії державної підтримки та розвитку молочної галузі у наступному році.

На думку Володимира Лапи, підвищення якості та безпечності молочної сировини є важливим кроком до розвитку молочної галузі України та відкриття нових ринків збуту молочної продукції.

Новости по теме

|