Українська делегація стала учасником ХІ Міністерської конференції Світової організації торгівлі

12 декабря, 2017

Українська урядова делегація на чолі з Першим віце-прем’єр-міністром – Міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим прийняла участь в 11-ій Міністерській конференції Світової організації торгівлі (СОТ), офіційна церемонія відкриття якої відбулась у неділю, 10 грудня. Разом з Кубівим в склад делегації увійшли заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі – Торговий представник України Наталія Микольська, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева та інші представники Уряду.

Про це повідомляється на офіційному сайті Міністерства економічного розвитку та торгівлі України.

Конференція міністрів СОТ – це найвищий орган СОТ, що складається з представників усіх членів організації. Під час Конференції ухвалюються найважливіші рішення і визначаються пріоритетні напрями діяльності СОТ, відбуваються дво- та багатосторонні зустрічі представників урядів.

Цікаво, що у цьому році кількість учасників безпрецедентна, адже вона зібрала близько 4000 делегатів зі 164 країн-членів Організації і саме тому вона має таке глобальне значення для розвитку українського експорту.

«Україна зробила значний внесок у лібералізацію торгівлі в рамках СОТ, адже рівень відкритості торгівлі у нас є одним із найвищих серед всіх членів організації. Україна і надалі підтримуватиме зусилля членів СОТ щодо вдосконалення чинних правил торгівлі, адже вона залишається прихильником передбачуваної багатосторонньої торгової системи, яка базується на принципах недискримінації, лібералізації, прозорості, передбачуваності та особливого ставлення до менш розвинених членів», – йдеться у повідомленні.

Під час ХІ Міністерської конференції СОТ Степан Кубів і Наталія Микольська зустрілися з Державним Міністром з питань міжнародної торгівлі і Лондону Грегом Хендсом.

«Велика Британія наголосила, що підтримує територіальну цілісність України і продовження санкцій проти країни-агресора. Основна увага під час переговорів була присвячена розвитку міжнародної торгівлі між Україною та Великою Британією після завершення виходу останньої з ЄС та створенню відповідної законодавчої бази між двома країнами. Грег Хендс зазначив, що Велика Британія має наміри включити в Угоду про асоціацію з ЄС, яку буде підписувати, положення Угоди про асоціацію між ЄС та Україною. Як відомо, Велика Британія входить до ТОП-20 ринків у фокусі для українського експорту згідно з Експортною стратегією України», – зазначається на сайті.

Фото: Степан Кубів у Facebook

Новости по теме

| | |