«Продовження мораторію відкладається»: нардепи підписали постанову за відміну мораторію на землю

11 декабря, 2017

Дев’ять народних депутатів України запропонували зареєстрували постанову, яка унеможливлює підписання закону про продовження мораторію на продаж сільгоспземель. Про це на свої сторінці у Facebook написав Олексій Мушак.

Згідно його повідомлення, вони пропонують відмінити результати голосування про продовження мораторію на землю.

Нагадаємо, Верховна Рада України продовжила мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення ще на рік. У четвер, 7 грудня, відповідний законопроект № 7350 підтримали 236 народних депутатів при мінімально необхідних 226 голосах «за» в ході чергового засідання.

«Разом з колегами зареєстрував постанову, яка унеможливлює підписання закону про мораторій на землю. Про голосуванні були порушенні норми регламенту. І тепер цю постанову має розглянути регламентний комітет, далі голосування в залі і лише потім спікер може підписати закон. Виграний час – порядку двох тижнів. Відповідно у всіх прихильників економічних прав та свобод з’явилося 14 днів на агітацію. А у депутатів, що голосували ЗА земельне кріпацтво є час покаятися», – написав він.

Підписантами постанови є: Олексій Мушак (БПП), Олександр Бригинець (БПП), Юрій Береза (Народний фронт), Ігор Бриченко (Народний фронт), Сергій Хлань (БПП), Андрій Тетерук (Народний фронт), Вікторія Войцицька (Самопоміч), Юрій Соловей (БПП), Павло Різаненко (БПП).

Новости по теме

| | | |