Держпродспоживслужба підтримує ініціативу створення он-лайн мапи пасік

1 декабря, 2017

Держпродспоживслужба підтримує ініціативу громадськості щодо створення в Україні он-лайн мапи пасік та полів, де бджолярі можуть бути зацікавлені розміщувати свої пасіки. Про це йшлося під час зустрічі Голови Держпродспоживслужби Володимира Лапи та Голови Спілки пасічників України Володимира Стретовича за участю Першого заступника Голови Держпродспоживслужби Андрія Жука.

Така мапа дозволить бджолярам орієнтуватися щодо наявності в регіоні потенційно привабливих для бджіл полів та розуміти щільність розміщення інших пасік поблизу.

«Також створення он-лайн мапи пасік України стане кроком до покращення координації дій та комунікації вітчизняних бджолярів, зняття проблем із переміщенням пасік на час цвітіння певних культур та допоможе фермерам в налагодженні співпраці із бджолярами при обробці полів засобами захисту рослин», — наголосив Володимир Лапа.

Сторони дійшли до висновку, що створення он-лайн мапи пасік та полів стане можливим лише після створення єдиного реєстру бджолярів України, робота над яким розпочнеться найближчим часом за участю професійних асоціацій бджолярів, представників місцевої влади та фахівців Держпродспоживслужби.

Новости по теме

|