Малим фермерам потрібно допомагати, а великим холдингам – не заважати

30 ноября, 2017

На території Миколаївської області працює безліч як великих агрохолдингів, так і малих фермерських господарств. Але останнім на сьогодні особливо складно існувати в умовах ринку з їхніми малими масштабами виробництва. Саме тому начальник відділу Держземагентства у Снігурівському районі Ігор Бульба прийняв рішення допомагати таким малим підприємцям.

Як приклад він навів ситуацію, що склалася на сьогоднішній день в Польщі. Там малі господарства влаштовані так, що можуть забезпечувати і свою сім’ю, і навіть створюють робочі місця. Бульба вважає, що таких підприємств в Україні має бути 60%, щоб дати розвиток вузькопрофільним напрямам аграрного сектору.

«У нас є такі великі холдинги, яким допомагати не потрібно, їм потрібно не заважати. Моє завдання – допомагати дрібним малим фермерам, тому що їм важко конкурувати з великими – у них не ті масштаби. Я в жодному разі не хочу сказати, що холдинги – це погано, тому що холдинги – це нові технології. Але у зв’язку з цим, коли один трактор замінює цілу бригаду, село залишається без робочих місць. Таким чином, у нас не розвивається ані плодівництво, ані садівництво. Це ті ж горіхи, які вимагають ручної праці та великої кількості робочих», — пояснює він.

Про виробництво горіху чиновник говорити став невипадково, оскільки зараз виступає консультантом наукових робіт з вирощування горіхоплідних рослин саме в нашому регіоні. Бульба планує запустити процес з впровадження деяких сортів горіхів. Однією з причин цього є ефективність земель, яка з часом може стати більше, ніж у зернових або олійних культур. А також це можливість створення більшої кількості робочих місць. Одним з критеріїв складності втілення цієї ідеї в життя є величезні вкладення, які необхідно зробити.

«Це вкладення на 25-30 років. Але, я вважаю, що якщо я це зроблю, то мої діти зможуть отримати максимальний прибуток. Адже волоський горіх починає плодоносити на шостий рік, фундук — на четвертий. Але при цьому вони тільки починають приносити перші плоди, далі – більше», – зазначає аграрій-любитель.

Також, торкнувшись теми сільського господарства, Ігор Бульба розповів про ще одну проблему, яка існує на сьогоднішній день в Україні. Це є поступове знищення тваринництва, що призводить до певних складнощів в роботі багатьох підприємств.

«У наших реаліях мені не подобається, як ми продаємо зерно. Чому ми його продаємо? Мовляв, ми такі молодці, продали стільки-то зерна. А треба не зерно продавати, а ми повинні продати, наприклад, цукор. Ми не повинні корову продавати, а консерви. Тому що ми повинні спочатку виростити зерно, щоб вигодувати корову, потім зарізати її та продати. Це три операції, відповідно три заводи. Але не так, що ми вирощуємо зерно, а потім купуємо м’ясо, ті ж консерви. Імпортери ж вирощують корову на нашому ж ячмені, потім з неї роблять консерви, і ми їх купуємо. А у нас повинен бути налагоджений цикл», – нарікає він.

Новости по теме

| | | | |