Мінагрополітики на підтримку тваринництва в 2018 році виділило 2,3 млрд грн

24 ноября, 2017

В четвер, 23 листопада, відбулась робоча зустріч першого заступника міністра аграрної політики та продовольства України Максима Мартинюка з представниками підприємств молочної галузі — членів Асоціації виробників молока. Подібні зустрічі міністерством проводяться для напрацювання найбільш ефективних порядків використання коштів державної підтримки в 2018 р. Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

У заході також взяли участь директори відповідних департаментів Мінагрополітики, представники молочарських підприємств, профільних асоціацій та громадських об’єднань.

У проекті державного бюджету на 2018 р. Урядом запропоновано спрямувати на підтримку тваринництва 2,3 млрд грн. Як відзначив Максим Мартинюк, кошти будуть спрямовані, зокрема на компенсацію відсоткових ставок за кредитами, залученими для будівництва та реконструкції тваринницьких ферм, заходів з підвищення біобезпеки, закупівлю високопродуктивного поголів’я, тощо.

Програми будуть розповсюджені на представників галузі свинарства, а також утримувачів КРС молочного та м’ясного напрямку.

«Завдяки масштабу підтримки, та головне — її прогнозованості, представники бізнесу отримають підтримку у поточній діяльності та зможуть планувати подальший розвиток підприємств», — сказав він.

В поточному році реалізація програм держпідтримки через тривалість напрацювання Порядків використання коштів відбулась із затримкою. Щоб уникнути цього в 2018 р., підготовку до нового бюджетного року розпочато Міністерством заздалегідь.

Новости по теме

| |